Tornooi Steve Seiffermann U8

's Gravenwezel Schilde
Brasschaat
FC Hennef 05 (DE)
FC Turk Sport
KFC De kempen
Olympic Pirates DB
Schelle Sport
Simikos
SKN Sint Niklaas
SV Aartselaar
Ternesse 1
Ternesse 2
Poule: A
  • KFC De kempen
  • Schelle Sport
  • Ternesse 1
Poule: B
  • Olympic Pirates DB
  • Simikos
  • SKN Sint Niklaas
Poule: C
  • 's Gravenwezel Schilde
  • FC Turk Sport
  • Ternesse 2
Poule: D
  • Brasschaat
  • FC Hennef 05 (DE)
  • SV Aartselaar
Poulefase
09:00 12/05 A 5 Ternesse 1 4 - 2 Schelle Sport S5
09:00 12/05 B 6 Olympic Pirates DB 3 - 1 SKN Sint Niklaas S6
09:30 12/05 C 1 FC Turk Sport 3 - 2 Ternesse 2 S7
09:30 12/05 D 2 Brasschaat 1 - 7 FC Hennef 05 (DE) S8
09:30 12/05 A 3 Schelle Sport 1 - 2 KFC De kempen S9
09:30 12/05 B 4 SKN Sint Niklaas 3 - 0 Simikos S10
10:00 12/05 A 3 KFC De kempen 1 - 13 Ternesse 1 S3
10:00 12/05 B 4 Simikos 6 - 11 Olympic Pirates DB S4
10:00 12/05 C 5 's Gravenwezel Schilde 6 - 3 FC Turk Sport S5
10:00 12/05 D 6 SV Aartselaar 0 - 7 Brasschaat S6
10:30 12/05 C 5 Ternesse 2 0 - 9 's Gravenwezel Schilde S11
10:30 12/05 D 6 FC Hennef 05 (DE) 12 - 0 SV Aartselaar S12
Halve Finales
11:15 12/05 1 Ternesse 1 6 - 1 Olympic Pirates DB S1
11:15 12/05 2 's Gravenwezel Schilde 5 - 5 FC Hennef 05 (DE) S2   Strafschoppen: 1 - 3
11:15 12/05 3 FC Turk Sport 1 - 0 Brasschaat S3
11:15 12/05 4 KFC De kempen 1 - 4 SKN Sint Niklaas S4
11:15 12/05 5 Ternesse 2 1 - 2 SV Aartselaar S5
11:15 12/05 6 Schelle Sport 1 - 4 Simikos S6
Finales
12:15 12/05 1/2 1 Ternesse 1 3 - 4 FC Hennef 05 (DE) S1
12:15 12/05 3/4 2 Olympic Pirates DB 6 - 1 's Gravenwezel Schilde S2
12:15 12/05 5/6 3 SKN Sint Niklaas 2 - 3 FC Turk Sport S3
12:15 12/05 7/8 4 KFC De kempen 4 - 5 Brasschaat S4
12:15 12/05 9/10 5 Simikos 3 - 2 SV Aartselaar S11
12:15 12/05 11/12 6 Schelle Sport 2 - 0 Ternesse 2 S12
Poule: A
Team Pld W D L GD GF GA Pts
Ternesse 1 2 2 0 0 14 17 3 6
KFC De kempen 2 1 0 1 -11 3 14 3
Schelle Sport 2 0 0 2 -3 3 6 0
Uitslagen KFC De kempen Schelle Sport Ternesse 1
KFC De kempen   2 - 1 1 - 13
Schelle Sport 1 - 2   2 - 4
Ternesse 1 13 - 1 4 - 2  
Poule: B
Team Pld W D L GD GF GA Pts
Olympic Pirates DB 2 2 0 0 7 14 7 6
SKN Sint Niklaas 2 1 0 1 1 4 3 3
Simikos 2 0 0 2 -8 6 14 0
Uitslagen Olympic Pirates DB Simikos SKN Sint Niklaas
Olympic Pirates DB   11 - 6 3 - 1
Simikos 6 - 11   0 - 3
SKN Sint Niklaas 1 - 3 3 - 0  
Poule: C
Team Pld W D L GD GF GA Pts
's Gravenwezel Schilde 2 2 0 0 12 15 3 6
FC Turk Sport 2 1 0 1 -2 6 8 3
Ternesse 2 2 0 0 2 -10 2 12 0
Uitslagen 's Gravenwezel Schilde FC Turk Sport Ternesse 2
's Gravenwezel Schilde   6 - 3 9 - 0
FC Turk Sport 3 - 6   3 - 2
Ternesse 2 0 - 9 2 - 3  
Poule: D
Team Pld W D L GD GF GA Pts
FC Hennef 05 (DE) 2 2 0 0 18 19 1 6
Brasschaat 2 1 0 1 1 8 7 3
SV Aartselaar 2 0 0 2 -19 0 19 0
Uitslagen Brasschaat FC Hennef 05 (DE) SV Aartselaar
Brasschaat   1 - 7 7 - 0
FC Hennef 05 (DE) 7 - 1   12 - 0
SV Aartselaar 0 - 7 0 - 12  
Positie Team Poule
1. FC Hennef 05 (DE) D
2. Ternesse 1 A
3. Olympic Pirates DB B
4. 's Gravenwezel Schilde C
5. FC Turk Sport C
6. SKN Sint Niklaas B
7. Brasschaat D
8. KFC De kempen A
9. Simikos B
10. SV Aartselaar D
11. Schelle Sport A
12. Ternesse 2 C
Terug naar boven