Tornooi Steve Seiffermann U11

Bonheiden
Brasschaat
Ekeren Donk
Groenenhoek
Kontich
Ranst
Simikos
Ternesse 1
Ternesse 2
Ternesse 3
Verbroedering Zwijndrecht
Waasland Beveren
Poule: A
  • Bonheiden
  • Ranst
  • Ternesse 1
Poule: B
  • Brasschaat
  • Groenenhoek
  • Kontich
Poule: C
  • Ekeren Donk
  • Simikos
  • Ternesse 2
Poule: D
  • Ternesse 3
  • Verbroedering Zwijndrecht
  • Waasland Beveren
Poulefase
09:00 11/05 A 5 Bonheiden 0 - 1 Ranst S5
09:00 11/05 B 6 Kontich 0 - 0 Brasschaat S6
09:30 11/05 C 1 Ternesse 2 1 - 2 Simikos S7
09:30 11/05 D 2 Verbroedering Zwijndrecht 2 - 0 Ternesse 3 S8
09:30 11/05 A 3 Ranst 0 - 3 Ternesse 1 S9
09:30 11/05 B 4 Brasschaat 4 - 0 Groenenhoek S10
10:00 11/05 A 3 Ternesse 1 1 - 0 Bonheiden S3
10:00 11/05 B 4 Groenenhoek 1 - 0 Kontich S4
10:00 11/05 C 5 Ekeren Donk 2 - 0 Ternesse 2 S5
10:00 11/05 D 6 Waasland Beveren 5 - 0 Verbroedering Zwijndrecht S6
10:30 11/05 C 5 Simikos 0 - 2 Ekeren Donk S11
10:30 11/05 D 6 Ternesse 3 2 - 3 Waasland Beveren S12
Halve Finales
11:45 11/05 1 Ternesse 1 3 - 0 Brasschaat S7
11:45 11/05 2 Ekeren Donk 0 - 0 Waasland Beveren S8   Strafschoppen: 1 - 0
11:45 11/05 3 Simikos 1 - 0 Verbroedering Zwijndrecht S10
11:45 11/05 4 Ranst 1 - 2 Groenenhoek S9
11:45 11/05 5 Ternesse 2 2 - 1 Ternesse 3 S12
11:45 11/05 6 Bonheiden 2 - 4 Kontich S11
Finales
12:45 11/05 1/2 1 Ternesse 1 3 - 0 Ekeren Donk S7
12:45 11/05 3/4 2 Brasschaat 2 - 1 Waasland Beveren S8
12:45 11/05 5/6 3 Groenenhoek 2 - 2 Simikos S9   Strafschoppen: 0 - 1
12:45 11/05 7/8 4 Ranst 2 - 0 Verbroedering Zwijndrecht S10
12:45 11/05 9/10 5 Kontich 1 - 0 Ternesse 2 S11
12:45 11/05 11/12 6 Bonheiden 6 - 0 Ternesse 3 S12
Poule: A
Team Pld W D L GD GF GA Pts
Ternesse 1 2 2 0 0 4 4 0 6
Ranst 2 1 0 1 -2 1 3 3
Bonheiden 2 0 0 2 -2 0 2 0
Uitslagen Bonheiden Ranst Ternesse 1
Bonheiden   0 - 1 0 - 1
Ranst 1 - 0   0 - 3
Ternesse 1 1 - 0 3 - 0  
Poule: B
Team Pld W D L GD GF GA Pts
Brasschaat 2 1 1 0 4 4 0 4
Groenenhoek 2 1 0 1 -3 1 4 3
Kontich 2 0 1 1 -1 0 1 1
Uitslagen Brasschaat Groenenhoek Kontich
Brasschaat   4 - 0 0 - 0
Groenenhoek 0 - 4   1 - 0
Kontich 0 - 0 0 - 1  
Poule: C
Team Pld W D L GD GF GA Pts
Ekeren Donk 2 2 0 0 4 4 0 6
Simikos 2 1 0 1 -1 2 3 3
Ternesse 2 2 0 0 2 -3 1 4 0
Uitslagen Ekeren Donk Simikos Ternesse 2
Ekeren Donk   2 - 0 2 - 0
Simikos 0 - 2   2 - 1
Ternesse 2 0 - 2 1 - 2  
Poule: D
Team Pld W D L GD GF GA Pts
Waasland Beveren 2 2 0 0 6 8 2 6
Verbroedering Zwijndrecht 2 1 0 1 -3 2 5 3
Ternesse 3 2 0 0 2 -3 2 5 0
Uitslagen Ternesse 3 Verbroedering Zwijndrecht Waasland Beveren
Ternesse 3   0 - 2 2 - 3
Verbroedering Zwijndrecht 2 - 0   0 - 5
Waasland Beveren 3 - 2 5 - 0  
Positie Team Poule
1. Ternesse 1 A
2. Ekeren Donk C
3. Brasschaat B
4. Waasland Beveren D
5. Simikos C
6. Groenenhoek B
7. Ranst A
8. Verbroedering Zwijndrecht D
9. Kontich B
10. Ternesse 2 C
11. Bonheiden A
12. Ternesse 3 D
Terug naar boven