Tornooi Steve Seiffermann U9

Boechoutse
Cappellen 1
Cappellen 2
Katelijne
Lint
Progrès Niederkorn
Racing Emblem
RAFC Antwerp
Rumstse
Ternesse 1
Ternesse 2
Ternesse 3
Poule: A
  • Katelijne
  • Racing Emblem
  • Ternesse 1
Poule: B
  • Cappellen 1
  • Lint
  • Ternesse 2
Poule: C
  • Boechoutse
  • Cappellen 2
  • Ternesse 3
Poule: D
  • Progrès Niederkorn
  • RAFC Antwerp
  • Rumstse
Poule Fase
09:00 05/05 D B1 RAFC Antwerp 4 - 3 Rumstse S8
09:00 05/05 A C1 Ternesse 1 13 - 2 Katelijne S5
09:00 05/05 B C2 Ternesse 2 1 - 5 Cappellen 1 S6
09:00 05/05 C C3 Cappellen 2 2 - 1 Boechoutse S7
10:00 05/05 A A1 Katelijne 2 - 8 Racing Emblem S5
10:00 05/05 B A2 Lint 2 - 5 Ternesse 2 S6
10:00 05/05 C A3 Boechoutse 7 - 2 Ternesse 3 S7
10:00 05/05 D A4 Rumstse 2 - 6 Progrès Niederkorn S8
11:00 05/05 C B1 Ternesse 3 1 - 9 Cappellen 2 S8
11:00 05/05 D C1 Progrès Niederkorn 1 - 2 RAFC Antwerp S5
11:00 05/05 A C2 Racing Emblem 4 - 6 Ternesse 1 S6
11:00 05/05 B C3 Cappellen 1 7 - 1 Lint S7
Halve Finales
12:00 05/05 A3 Ternesse 1 4 - 3 Cappellen 1 S3
12:00 05/05 A4 Cappellen 2 1 - 4 RAFC Antwerp S4
12:00 05/05 B1 Racing Emblem 6 - 4 Ternesse 2 S8
12:00 05/05 B4 Katelijne 2 - 5 Lint S11
12:00 05/05 C3 Boechoutse 6 - 3 Progrès Niederkorn S7
12:00 05/05 C4 Ternesse 3 7 - 4 Rumstse S12
Finales
13:00 05/05 0/0 A3 Ternesse 1 9 - 2 RAFC Antwerp S3
13:00 05/05 0/0 A4 Cappellen 1 4 - 7 Cappellen 2 S4
13:00 05/05 0/0 B3 Lint 5 - 1 Ternesse 3 S11
13:00 05/05 0/0 B4 Katelijne 0 - 4 Rumstse S12
13:00 05/05 0/0 C3 Racing Emblem 2 - 5 Boechoutse S7
13:00 05/05 0/0 C4 Ternesse 2 4 - 5 Progrès Niederkorn S8
Poule: A
Team Pld W D L GD GF GA Pts
Ternesse 1 2 2 0 0 13 19 6 6
Racing Emblem 2 1 0 1 4 12 8 3
Katelijne 2 0 0 2 -17 4 21 0
Uitslagen Katelijne Racing Emblem Ternesse 1
Katelijne   2 - 8 2 - 13
Racing Emblem 8 - 2   4 - 6
Ternesse 1 13 - 2 6 - 4  
Poule: B
Team Pld W D L GD GF GA Pts
Cappellen 1 2 2 0 0 10 12 2 6
Ternesse 2 2 1 0 1 -1 6 7 3
Lint 2 0 0 2 -9 3 12 0
Uitslagen Cappellen 1 Lint Ternesse 2
Cappellen 1   7 - 1 5 - 1
Lint 1 - 7   2 - 5
Ternesse 2 1 - 5 5 - 2  
Poule: C
Team Pld W D L GD GF GA Pts
Cappellen 2 2 2 0 0 9 11 2 6
Boechoutse 2 1 0 1 4 8 4 3
Ternesse 3 2 0 0 2 -13 3 16 0
Uitslagen Boechoutse Cappellen 2 Ternesse 3
Boechoutse   1 - 2 7 - 2
Cappellen 2 2 - 1   9 - 1
Ternesse 3 2 - 7 1 - 9  
Poule: D
Team Pld W D L GD GF GA Pts
RAFC Antwerp 2 2 0 0 2 6 4 6
Progrès Niederkorn 2 1 0 1 3 7 4 3
Rumstse 2 0 0 2 -5 5 10 0
Uitslagen Progrès Niederkorn RAFC Antwerp Rumstse
Progrès Niederkorn   1 - 2 6 - 2
RAFC Antwerp 2 - 1   4 - 3
Rumstse 2 - 6 3 - 4  
Deze gegevens zijn nog niet bekend
Terug naar boven