Senioren - Eerste ploeg 1B

Teamleden

Spelers
Bjorn BEGAS Speler      
Zoran BRONCKARS Speler      
Marc Junior Ceulemans Speler      
Kyllian CLAES Speler      
Gjin HAXHIJANUZI Speler      
Shane KINDERMANS Speler      
Dylan Macri Speler      
Sam SMETS Speler      
Rafael VAN CAMP Speler      
Sam VAN STEENBERGEN Speler      
Kobe VERCOUTERE Speler      
Nick Vanthournout Keeper      
 
Overige teamleden
Luc MURAILLE AVJO Bovenbouw
Steven Grootjans Trainer T1 1ste elftal B
Dirk Vanthournout Teamafgevaardigde
Peter VERCOUTERE Teamafgevaardigde

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 21-09-2019 19:30 Eerste ploeg 1B VC Mortsel OG B 1 11 12 18:00
C 29-09-2019 15:00 KSC Maccabi Eerste ploeg 1B - - 13:30
C 06-10-2019 15:00 Eerste ploeg 1B RVC Hoboken B - - 13:30
C 13-10-2019 15:00 SV Aartselaar B Eerste ploeg 1B - - 13:30
C 20-10-2019 15:00 Eerste ploeg 1B S.K. Wilrijk - J.A.S. B - - 13:30
C 27-10-2019 15:00 K. Tub. Borgerhout Eerste ploeg 1B - - 13:30
C 03-11-2019 15:00 Eerste ploeg 1B K.S.K. Sint-Amands - - 13:30
C 09-11-2019 20:00 Olympic Pirates Deurne-BG B Eerste ploeg 1B - - 18:30
C 17-11-2019 15:00 Eerste ploeg 1B FC Oxford Hemiksem - - 13:30
C 23-11-2019 19:30 K. Boechoutse VV Eerste ploeg 1B - - 18:00
C 01-12-2019 15:00 Eerste ploeg 1B KFC Volh. Wintam - - 13:30
C 08-12-2019 14:30 KVK Hingene Eerste ploeg 1B - - 13:00
C 15-12-2019 14:30 FC Antwerpen Noord Eerste ploeg 1B - - 13:00
C 05-01-2020 15:00 Eerste ploeg 1B F.C. OXACO-BOECHOUT A - - 13:30
C 19-01-2020 14:30 VVH Lippelo Eerste ploeg 1B - - 13:00
C 26-01-2020 15:00 Eerste ploeg 1B Kalfort Puursica - - 13:30
C 01-02-2020 19:30 VC Mortsel OG B Eerste ploeg 1B - - 18:00
C 09-02-2020 15:00 Eerste ploeg 1B KSC Maccabi - - 13:30
C 15-02-2020 19:30 RVC Hoboken B Eerste ploeg 1B - - 18:00
C 23-02-2020 15:00 Eerste ploeg 1B SV Aartselaar B - - 13:30
C 01-03-2020 15:00 S.K. Wilrijk - J.A.S. B Eerste ploeg 1B - - 13:30
C 08-03-2020 15:00 Eerste ploeg 1B K. Tub. Borgerhout - - 13:30
C 15-03-2020 15:00 K.S.K. Sint-Amands Eerste ploeg 1B - - 13:30
C 22-03-2020 15:00 Eerste ploeg 1B Olympic Pirates Deurne-BG B - - 13:30
C 29-03-2020 15:00 FC Oxford Hemiksem Eerste ploeg 1B - - 13:30
C 05-04-2020 15:00 Eerste ploeg 1B K. Boechoutse VV - - 13:30
C 19-04-2020 15:00 KFC Volh. Wintam Eerste ploeg 1B - - 13:30
C 26-04-2020 15:00 Eerste ploeg 1B KVK Hingene - - 13:30

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 15-09-2019 15:00 Kalfort Puursica Eerste ploeg 1B 5-0
C 08-09-2019 15:00 Eerste ploeg 1B VVH Lippelo 0-7
C 28-08-2019 19:00 F.C. OXACO-BOECHOUT A Eerste ploeg 1B 7-0
C 25-08-2019 15:00 Eerste ploeg 1B FC Antwerpen Noord 3-2
B 21-08-2019 19:00 Eerste ploeg 1B Sint Lenaerts
B 17-08-2019 18:30 Wijnegem Eerste ploeg 1B
B 10-08-2019 18:30 Eerste ploeg 1B borsbeek
V 02-08-2019 18:30 Zandvliet Eerste ploeg 1B
V 27-07-2019 16:30 VK Valaerhof Eerste ploeg 1B
V 25-07-2019 20:00 Eerste ploeg 1B KFC Halle
V 24-07-2019 20:00 Eerste ploeg 1B KFC Pulle

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Oxford Hemiksem 5 5 0 0 15 24 6 18 0
2 KFC Volh. Wintam 5 4 1 0 13 30 4 26 0
3 VVH Lippelo 4 4 0 0 12 27 3 24 0
3 K. Boechoutse VV 5 4 0 1 12 18 6 12 0
3 S.K. Wilrijk - J.A.S. B 5 4 0 1 12 15 12 3 0
6 Kalfort Puursica 5 3 0 2 9 14 10 4 0
7 VC Mortsel OG B 5 2 1 2 7 13 17 -4 0
8 F.C. OXACO-BOECHOUT A 4 2 0 2 6 15 11 4 0
8 Olympic Pirates Deurne-BG B 5 2 0 3 6 13 14 -1 0
8 RVC Hoboken B 5 2 0 3 6 11 16 -5 0
11 K.S.K. Sint-Amands 4 1 1 2 4 12 10 2 0
11 SV Aartselaar B 5 1 1 3 4 6 16 -10 0
13 FC Antwerpen Noord 5 1 0 4 3 9 17 -8 0
13 KSC Maccabi 5 1 0 4 3 11 24 -13 0
13 KVK Hingene 5 1 0 4 3 6 24 -18 0
13 Eerste ploeg 1B 4 1 0 3 3 3 21 -18 0
17 K. Tub. Borgerhout 4 0 0 4 0 4 20 -16 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 17-09-2019 17:10

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 2 Team training gaat_door
di 13-08-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 2 Team training gaat_door
di 20-08-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 27-08-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 03-09-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 10-09-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 17-09-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 24-09-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 01-10-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 08-10-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 15-10-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 22-10-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 29-10-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 05-11-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 12-11-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 19-11-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 26-11-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 03-12-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 10-12-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 17-12-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 24-12-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 31-12-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 07-01-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 14-01-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 21-01-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 28-01-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 04-02-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 11-02-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 18-02-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 25-02-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 03-03-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 10-03-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 17-03-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 24-03-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 31-03-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 07-04-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 14-04-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 21-04-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 28-04-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 05-05-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 12-05-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
di 19-05-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 2 Team training gaat_door
di 26-05-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 2 Team training gaat_door
donderdag 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 19:30 - 21:00 2/1 + 2/2 1-2 Team training gaat_door
do 15-08-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 22-08-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 29-08-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 05-09-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 12-09-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 19-09-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 26-09-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 03-10-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 10-10-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 17-10-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 24-10-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 31-10-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 07-11-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 14-11-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 21-11-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 28-11-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 05-12-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 12-12-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 19-12-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 26-12-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 02-01-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 09-01-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 16-01-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 23-01-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 30-01-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 06-02-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 13-02-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 20-02-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 27-02-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 05-03-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 12-03-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 19-03-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 26-03-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 02-04-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 09-04-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 16-04-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 23-04-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 30-04-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 07-05-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 14-05-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training 1A gaat_door
do 21-05-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training gaat_door
do 28-05-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven