Senioren - Ternesse Ladies

Teamleden

Spelers
Sarah Bosschaert Speelster      
Hanane Elfakir Speelster      
Charissa Hermans Speelster      
Eva Jacobs Speelster      
Tamara Jelic Speelster      
Silke Lauryssen Speelster      
Jana Meynants Speelster      
hanne ruymaekers Speelster      
Lien Servaes Speelster      
Hanne Louis Stevens Speelster      
chaimae tallagui Speelster      
Karen Van Beek Speelster      
Samantha Michel Verhulst Speelster      
Elke Bosschaert Speler      
Savannah Claeys Speler      
Luna Deridder Speler      
Bieke van oosterwyck Speler      
Silvy Tysmans Speler      
Jessie Van der Weyen Speler      
Michelle Van Eccelpoel Speler      
Chloë Vanooy Speler      
Simge Yilmaz Speler      
sam leten Keeper      
 
Overige teamleden
Luc MURAILLE AVJO Bovenbouw
Feride Yurtay AVJO Onderbouw
Joël Van Der Weyen Trainer T1 1e elftal Dames
Nadia De Keyser Teamafgevaardigde

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 22-03-2020 afgelast Hoogstraten VV C Ternesse Ladies
C 14-03-2020 afgelast KFC Ranst Ternesse Ladies
C 07-03-2020 15:00 Ternesse Ladies KFC Schoten SK 1-8
C 01-03-2020 afgelast Hoogstraten VV C Ternesse Ladies
C 15-02-2020 15:00 Ternesse Ladies K. Rac. Emblem 1-7
C 08-02-2020 15:00 KFC Berendrecht Sp. Ternesse Ladies 5-2
C 01-02-2020 15:00 Ternesse Ladies F.C. V.D.P. B 7-0
C 25-01-2020 09:45 KSK Heist B Ternesse Ladies 10-0
C 18-01-2020 15:00 Ternesse Ladies KFC Volh. Wintam 0-1
V 13-01-2020 19:30 Ternesse Ladies Noorse U16
C 11-01-2020 14:00 KVK Hingene Ternesse Ladies 1-1
C 13-12-2019 20:30 F.C. V.D.P. B Ternesse Ladies 0-7
C 07-12-2019 15:00 Ternesse Ladies K. Rumst SK 3-2
C 29-11-2019 20:00 F.C. Ik Dien B Ternesse Ladies 1-5
C 23-11-2019 15:00 Ternesse Ladies KFC Ranst 0-12
C 16-11-2019 11:30 KFC Schoten SK Ternesse Ladies 3-0
C 09-11-2019 15:00 Ternesse Ladies Hoogstraten VV C 4-3
C 02-11-2019 15:00 K. Rac. Emblem Ternesse Ladies 4-0
C 19-10-2019 15:00 Ternesse Ladies KFC Berendrecht Sp. 0-3
C 11-10-2019 afgelast F.C. V.D.P. B Ternesse Ladies 3-0
C 05-10-2019 15:00 Ternesse Ladies KSK Heist B 0-4
C 28-09-2019 15:00 KFC Volh. Wintam Ternesse Ladies 7-0
C 21-09-2019 15:00 Ternesse Ladies KVK Hingene 1-1
C 14-09-2019 15:00 K. Rumst SK Ternesse Ladies 3-1
C 07-09-2019 15:00 Ternesse Ladies F.C. Ik Dien B 0-4
V 31-08-2019 vervallen Ternesse Ladies zandhoven

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 KFC Ranst 20 17 1 2 52 129 30 99 0
1 K. Rac. Emblem 20 17 1 2 52 76 22 54 0
3 KSK Heist B 20 16 0 4 48 133 11 122 0
4 KFC Berendrecht Sp. 20 11 3 6 36 56 56 0 0
5 KFC Schoten SK 20 10 5 5 35 61 27 34 0
6 Hoogstraten VV C 20 9 2 9 29 58 76 -18 0
7 K. Rumst SK 20 8 1 11 25 31 54 -23 0
8 F.C. Ik Dien B 20 7 1 12 22 41 66 -25 0
9 KFC Volh. Wintam 20 6 4 10 22 44 67 -23 0
10 Ternesse Ladies 20 5 2 13 17 33 79 -46 0
11 F.C. V.D.P. B 20 1 2 17 5 18 119 -101 0
12 KVK Hingene 20 0 4 16 4 4 77 -73 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 30-05-2020 22:16

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 Team training gaat_door
ma 12-08-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 Team training gaat_door
ma 19-08-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 26-08-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 02-09-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 09-09-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 16-09-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 23-09-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 30-09-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 07-10-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 14-10-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 21-10-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 28-10-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 04-11-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 11-11-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 18-11-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 25-11-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 02-12-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 09-12-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 16-12-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 23-12-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 30-12-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 06-01-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 13-01-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd geen_training
ma 20-01-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 27-01-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 03-02-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 10-02-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 17-02-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 24-02-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 02-03-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 09-03-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 16-03-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd afgelast
ma 23-03-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd afgelast
ma 30-03-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd afgelast
ma 06-04-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 13-04-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 20-04-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 27-04-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
ma 04-05-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 Team training gaat_door
woensdag 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 14-08-19 19:30 - 21:00 3/3, 3/4 3-4 Team training Jeugd gaat_door
wo 21-08-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training Jeugd geen_training
wo 28-08-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 04-09-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 11-09-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 18-09-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 25-09-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 02-10-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 09-10-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 16-10-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 23-10-19 19:30 - 21:00 2/3 + 2/4 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 30-10-19 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 06-11-19 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 13-11-19 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 20-11-19 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 27-11-19 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 04-12-19 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 11-12-19 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 18-12-19 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 25-12-19 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 01-01-20 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 08-01-20 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 15-01-20 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 22-01-20 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 29-01-20 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 05-02-20 19:30 - 21:00 4, 5 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 12-02-20 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 19-02-20 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 26-02-20 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 04-03-20 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 11-03-20 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 18-03-20 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd afgelast
wo 25-03-20 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd afgelast
wo 01-04-20 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 08-04-20 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 15-04-20 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 22-04-20 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd gaat_door
wo 29-04-20 19:30 - 21:00 1/1 + 1/2 1-2 Team training Jeugd gaat_door

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 21-02-20 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 1-2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Terug naar boven