Onderbouw - Gew. U6A

Teamleden

Spelers
Shahin Achbari Speler      
Lenar Bytyqi Speler      
Ilias Bytyqi Speler      
Levi De Decker Speler      
mylan dresseleers-heylen Speler      
Issam El yahiaoui Speler      
Nathan Ebere Ikponmwosa Aimiyekagbon Speler      
Devon Mafranckx Speler      
EHIZOJIE OJIEYAN Speler      
Matiz Rampaert Speler      
 
Overige teamleden
Filip CEULEMANS Jeugdvoorzitter
Ronny PELGRIMS TVJO
Feride Yurtay AVJO Onderbouw
Berry HOOGHORDEL Keeperstrainer Jeugd
Josephus VAN LEEMPUT Jeugdtrainer
Steven Grootjans Jeugdcoördinator onderbouw

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 07-09-2019 13:00 Gew. U6A SC City Pirates Antwerpen - - 12:30
C 14-09-2019 09:00 S.V.B. DRIEHOEK Gew. U6A - - 08:30
C 21-09-2019 13:00 Gew. U6A R. Cappellen FC - - 12:30
C 28-09-2019 13:00 Gew. U6A K. Schelle Sp. B - - 12:30
C 05-10-2019 09:30 KSK Ekeren Donk Gew. U6A - - 09:00
C 12-10-2019 13:00 Gew. U6A KFC Broechem A - - 12:30
C 19-10-2019 13:00 Gew. U6A K. Wijnegem VC - - 12:30
C 26-10-2019 13:00 SC City Pirates Antwerpen Gew. U6A - - 12:30
C 02-11-2019 13:00 Gew. U6A S.V.B. DRIEHOEK - - 12:30
C 09-11-2019 09:30 R. Cappellen FC Gew. U6A - - 09:00
C 16-11-2019 15:00 K. Schelle Sp. B Gew. U6A - - 14:30
C 23-11-2019 13:00 Gew. U6A KSK Ekeren Donk - - 12:30
C 30-11-2019 09:30 KFC Broechem A Gew. U6A - - 09:00
C 07-12-2019 09:30 K. Wijnegem VC Gew. U6A - - 09:00

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 Gew. U6A 1 1 0 0 3 5 0 5 0
2 BACWALDE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 GROENENHOEK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 K. Rac. Emblem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 KFC Broechem A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kessel United 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 VC Mortsel OG 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 K. Schelle Sp. B 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 03-06-2019 03:01

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 12-06-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 19-06-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 26-06-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 03-07-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 10-07-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 17-07-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training geen_training
wo 24-07-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training geen_training
wo 31-07-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 07-08-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training Jeugd gaat_door
wo 14-08-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training Jeugd gaat_door
wo 21-08-19 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 28-08-19 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 04-09-19 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 11-09-19 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 18-09-19 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 25-09-19 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 02-10-19 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 09-10-19 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 16-10-19 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 23-10-19 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 30-10-19 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 06-11-19 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 13-11-19 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 20-11-19 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 27-11-19 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 04-12-19 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 11-12-19 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 18-12-19 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 25-12-19 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 01-01-20 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 08-01-20 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 15-01-20 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 22-01-20 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 29-01-20 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 05-02-20 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 12-02-20 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 19-02-20 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 26-02-20 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 04-03-20 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 11-03-20 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 18-03-20 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 25-03-20 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 01-04-20 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 08-04-20 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 15-04-20 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 22-04-20 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 29-04-20 17:00 - 18:00 1/3 + 1/4 11 Team training Jeugd gaat_door
wo 06-05-20 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 13-05-20 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 20-05-20 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 27-05-20 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven