Middenbouw - Gew. U11

Teamleden

Spelers
Lorik Bytyqi Speler      
Rayane Chahbouni Speler      
Joshua Cimanga Speler      
Alessio Cossu Speler      
Liam De Groot Speler      
Quinten Jagers Speler      
Sami Kastit Speler      
Ayman Khattabi Speler      
Samuel Loisen Speler      
Niels Peeters Speler      
Arthur Prims Speler      
Claudio Renders Speler      
Linde Simons Speler      
Liam Uyttrage Speler      
Victor Van Bokhoven Speler      
Xander Van de Vyver Speler      
Rik Van Gemert Speler      
Maxim Van Laere Speler      
Ewoud Junjie Vincke Speler      
Tahsin Yilmaz Speler      
Lokmane Zerdoua Speler      
 
Overige teamleden
Filip CEULEMANS Jeugdvoorzitter
Luc MURAILLE AVJO Bovenbouw
Berry HOOGHORDEL Keeperstrainer Jeugd
Louis LEYSEN Keeperstrainer Jeugd
Semih Yilmaz Jeugdtrainer
Simge Yilmaz Jeugdtrainer
Ronny PELGRIMS Jeugdcoördinator middenbouw
Erik VINCKE Teamafgevaardigde

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
T 25-08-2019 10:35 Ik Dien Gew. U11 - - 09:35
C 31-08-2019 09:30 Gew. U11 KFC Ranst B 1 13 14 08:30
C 07-09-2019 15:00 F.C. Oxaco-Boechout Gew. U11 - - 14:00
C 14-09-2019 13:30 CANTINCRODE C Gew. U11 - - 12:30
C 21-09-2019 09:30 Gew. U11 F.C. Ik Dien D - - 08:30
C 28-09-2019 15:30 VREMDE B Gew. U11 - - 14:30
C 05-10-2019 09:30 Gew. U11 S.V. SINT-JOZEF - - 08:30
C 12-10-2019 09:30 K. Rac. Emblem Gew. U11 - - 08:30
C 19-10-2019 11:00 KFC Ranst B Gew. U11 - - 10:00
C 26-10-2019 09:30 Gew. U11 F.C. Oxaco-Boechout - - 08:30
C 02-11-2019 09:30 Gew. U11 CANTINCRODE C - - 08:30
C 09-11-2019 14:00 F.C. Ik Dien D Gew. U11 - - 13:00
C 16-11-2019 09:30 Gew. U11 VREMDE B - - 08:30
C 23-11-2019 09:30 S.V. SINT-JOZEF Gew. U11 - - 08:30
C 30-11-2019 09:30 Gew. U11 K. Rac. Emblem - - 08:30

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Merksem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Gew. U11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. Tub. Borgerhout 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. Wijnegem VC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 KFC Brasschaat 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 KSK Ekeren Donk B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 SC City Pirates Antwerpen E 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 WIT-ROOD ANTWERPEN A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 03-06-2019 03:01

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-06-19 18:00 - 19:30 1/3 14 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:00 - 19:30 1/3 14 Team training gaat_door
di 02-07-19 18:00 - 19:30 1/3 14 Team training gaat_door
di 09-07-19 18:00 - 19:30 1/3 14 Team training gaat_door
di 16-07-19 18:00 - 19:30 1/3 14 Team training gaat_door
di 23-07-19 18:00 - 19:30 1/3 14 Team training gaat_door
di 30-07-19 18:00 - 19:30 1/3 14 Team training geen_training
di 06-08-19 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 13-08-19 18:00 - 19:30 1/2 14 Team training Jeugd gaat_door
di 20-08-19 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 27-08-19 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 03-09-19 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 10-09-19 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 17-09-19 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 24-09-19 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 01-10-19 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 08-10-19 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 15-10-19 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 22-10-19 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 29-10-19 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 05-11-19 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 12-11-19 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 19-11-19 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 26-11-19 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 03-12-19 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 10-12-19 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 17-12-19 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 24-12-19 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 31-12-19 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 07-01-20 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 14-01-20 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 21-01-20 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 28-01-20 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 04-02-20 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 11-02-20 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 18-02-20 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 25-02-20 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 03-03-20 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 10-03-20 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 17-03-20 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 24-03-20 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 31-03-20 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 07-04-20 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 14-04-20 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 21-04-20 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 28-04-20 18:00 - 19:30 1/4 14 Team training Jeugd gaat_door
di 05-05-20 18:00 - 19:30 1/3 14 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:00 - 19:30 1/3 14 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:00 - 19:30 1/3 14 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:00 - 19:30 1/3 14 Team training gaat_door
woensdag 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 12-06-19 15:15 - 16:30 1 SR2 / 15 Keepers training gaat_door
wo 19-06-19 15:15 - 16:30 1 SR2 / 15 Keepers training gaat_door
wo 26-06-19 15:15 - 16:30 1 SR2 / 15 Keepers training gaat_door
wo 03-07-19 15:15 - 16:30 1 SR2 / 15 Keepers training gaat_door
wo 10-07-19 15:15 - 16:30 1 SR2 / 15 Keepers training gaat_door
wo 17-07-19 15:15 - 16:30 1 SR2 / 15 Keepers training gaat_door
wo 24-07-19 15:15 - 16:30 1 SR2 / 15 Keepers training geen_training
wo 31-07-19 15:15 - 16:30 1 SR2 / 15 Keepers training geen_training
wo 07-08-19 15:15 - 16:30 1 SR2 / 15 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 14-08-19 15:15 - 16:30 1 SR2 / 15 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 21-08-19 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 28-08-19 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 04-09-19 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 11-09-19 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 18-09-19 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 25-09-19 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 02-10-19 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 09-10-19 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 16-10-19 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 23-10-19 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 30-10-19 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 06-11-19 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 13-11-19 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 20-11-19 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 27-11-19 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 04-12-19 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 11-12-19 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 18-12-19 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 25-12-19 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 01-01-20 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 08-01-20 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 15-01-20 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 22-01-20 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 29-01-20 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 05-02-20 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 12-02-20 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 19-02-20 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 26-02-20 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 04-03-20 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 11-03-20 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 18-03-20 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 25-03-20 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 01-04-20 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 08-04-20 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 15-04-20 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 22-04-20 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 29-04-20 15:00 - 16:20 1/3 + 1/4 13 Keepers training Jeugd gaat_door
wo 06-05-20 15:15 - 16:30 1 SR2 / 15 Keepers training gaat_door
wo 13-05-20 15:15 - 16:30 1 SR2 / 15 Keepers training gaat_door
wo 20-05-20 15:15 - 16:30 1 SR2 / 15 Keepers training gaat_door
wo 27-05-20 15:15 - 16:30 1 SR2 / 15 Keepers training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 13-06-19 18:00 - 19:30 2/4 3 Team training gaat_door
do 20-06-19 18:00 - 19:30 2/4 3 Team training gaat_door
do 27-06-19 18:00 - 19:30 2/4 3 Team training gaat_door
do 04-07-19 18:00 - 19:30 2/4 3 Team training gaat_door
do 11-07-19 18:00 - 19:30 2/4 3 Team training gaat_door
do 18-07-19 18:00 - 19:30 2/4 3 Team training gaat_door
do 25-07-19 18:00 - 19:30 2/4 3 Team training geen_training
do 01-08-19 18:00 - 19:30 2/4 3 Team training Jeugd gaat_door
do 08-08-19 18:00 - 19:30 2/3 + 2/4 3 Team training Jeugd gaat_door
do 15-08-19 18:00 - 19:30 2/3 3 Team training Jeugd geen_training
do 22-08-19 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 29-08-19 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 05-09-19 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 12-09-19 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 19-09-19 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 26-09-19 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 03-10-19 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 10-10-19 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 17-10-19 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 24-10-19 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 31-10-19 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 07-11-19 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 14-11-19 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 21-11-19 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 28-11-19 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 05-12-19 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 12-12-19 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 19-12-19 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 26-12-19 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 02-01-20 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 09-01-20 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 16-01-20 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 23-01-20 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 30-01-20 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 06-02-20 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 13-02-20 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 20-02-20 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 27-02-20 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 05-03-20 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 12-03-20 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 19-03-20 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 26-03-20 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 02-04-20 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 09-04-20 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 16-04-20 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 23-04-20 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 30-04-20 18:00 - 19:30 2/4 9-10 Team training Jeugd gaat_door
do 07-05-20 18:00 - 19:30 2/4 3 Team training gaat_door
do 14-05-20 18:00 - 19:30 2/4 3 Team training gaat_door
do 21-05-20 18:00 - 19:30 2/4 3 Team training gaat_door
do 28-05-20 18:00 - 19:30 2/4 3 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven