Senioren - Eerste ploeg 1B

Teamleden

Spelers
Stef BACHOT Speler++      
Gian BRUYLANTS Speler++      
Glady ENTA Speler++      
Gio JACQUET Speler++      
Dean MOONS Speler++      
Gheffry Mutsaerts Speler++      
Arno PASCUAL Speler++      
Livio RENDERS Speler++      
Lars TAEYMANS Speler++      
Thomas VAN NUFFELEN Speler++      
Evert VELDEMAN Speler++      
Jamie Caluw√© Speler      
Jeffrey De Wasch Speler      
Christian Figorilli Speler      
Marouane Haddouti Speler      
Nabil LABRAYMI Speler      
Cyril LERMUSIEAU Speler      
Sofyane Maouhoub Speler      
Dries Matthijs Speler      
Jari MOONS Speler      
Yannis Torfs Speler      
Levi Van Mechelen Speler      
Yorben VAN NUFFELEN Speler+      
Robbe Van Riet Speler      
Siemen VELDEMAN Speler      
Xander Achtergael Keeper      
 
Overige teamleden
Ronny PELGRIMS TVJO
Luc MURAILLE AVJO Bovenbouw
Philip ROUSSEAU Trainer T1 1ste elftal B
Dirk KIPS Jeugdcoördinator bovenbouw
Ronny VAN NUFFELEN Teamafgevaardigde

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 21-10-2018 15:00 KSC Maccabi Eerste ploeg 1B - - 13:30
C 28-10-2018 15:00 Eerste ploeg 1B VC Mortsel OG B - - 13:30
C 11-11-2018 14:30 Eerste ploeg 1B SC City Pirates Antwerpen B - - 13:00
C 17-11-2018 20:00 Olympic Pirates Deurne-BG Eerste ploeg 1B - - 18:30
C 25-11-2018 14:30 Eerste ploeg 1B Alberta FC Schilde A - - 13:00
C 02-12-2018 14:30 FC Brothers Utd Antwerp Eerste ploeg 1B - - 13:00
C 09-12-2018 14:30 Eerste ploeg 1B K. Hove Sp. - - 13:00
C 16-12-2018 14:30 K. Rac. Emblem Eerste ploeg 1B - - 13:00
C 06-01-2019 14:30 Eerste ploeg 1B K. Boechoutse VV - - 13:00
C 13-01-2019 14:30 Eerste ploeg 1B KFC Schoten SK - - 13:00
C 20-01-2019 14:30 Kessel United Eerste ploeg 1B - - 13:00
C 27-01-2019 14:30 Eerste ploeg 1B FC Antwerpen Noord - - 13:00
C 03-02-2019 15:00 K. Tub. Borgerhout Eerste ploeg 1B - - 13:30
C 10-02-2019 15:00 KSK Oelegem Eerste ploeg 1B - - 13:30
C 17-02-2019 15:00 Eerste ploeg 1B KFC Ranst B - - 13:30
C 23-02-2019 19:30 SK sGravenwezel-Schilde B Eerste ploeg 1B - - 18:00
C 03-03-2019 15:00 Eerste ploeg 1B KSC Maccabi - - 13:30
C 10-03-2019 15:00 VC Mortsel OG B Eerste ploeg 1B - - 13:30
C 24-03-2019 15:00 SC City Pirates Antwerpen B Eerste ploeg 1B - - 13:30
C 31-03-2019 15:00 Eerste ploeg 1B Olympic Pirates Deurne-BG - - 13:30
C 03-04-2019 18:30 K. Hove Sp. Eerste ploeg 1B - - 17:00
C 07-04-2019 15:00 Alberta FC Schilde A Eerste ploeg 1B - - 13:30
C 14-04-2019 15:00 Eerste ploeg 1B FC Brothers Utd Antwerp - - 13:30

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 21-10-2018 15:00 KSC Maccabi Eerste ploeg 1B
C 14-10-2018 15:00 Eerste ploeg 1B SK sGravenwezel-Schilde B 0-1
C 07-10-2018 15:00 KFC Ranst B Eerste ploeg 1B 2-3
V 02-10-2018 20:00 Sk Putte Eerste ploeg 1B
C 29-09-2018 19:30 Eerste ploeg 1B KSK Oelegem 2-1
C 22-09-2018 19:30 Eerste ploeg 1B K. Tub. Borgerhout 2-5
C 16-09-2018 16:00 FC Antwerpen Noord Eerste ploeg 1B 8-6
C 08-09-2018 19:30 Eerste ploeg 1B Kessel United 1-7
C 05-09-2018 20:00 K. Boechoutse VV Eerste ploeg 1B 3-1
C 02-09-2018 15:00 KFC Schoten SK Eerste ploeg 1B 4-2
C 29-08-2018 20:15 Eerste ploeg 1B K. Rac. Emblem 1-5
V 29-08-2018 19:30 Antonia B Eerste ploeg 1B
B 25-08-2018 18:30 Eerste ploeg 1B BVA Kaart
V 22-08-2018 20:00 Eerste ploeg 1B Ramsel
B 19-08-2018 17:00 BVA Tubantia Eerste ploeg 1B
B 11-08-2018 18:30 Eerste ploeg 1B BVA Zandvliet
B 10-08-2018 20:00 Eerste ploeg 1B Zandvliet BVA
B 05-08-2018 15:00 BVA Maccabi Eerste ploeg 1B
V 01-08-2018 19:30 Eerste ploeg 1B Berchem Sport
V 25-07-2018 19:30 Eerste ploeg 1B Pulle

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 Kessel United 9 6 1 2 19 24 10 14 0
2 KSC Maccabi 9 5 1 3 16 19 10 9 0
3 Olympic Pirates Deurne-BG 8 4 2 2 14 21 12 9 0
3 Alberta FC Schilde A 8 4 2 2 14 20 17 3 0
3 K. Tub. Borgerhout 8 4 2 2 14 14 15 -1 0
6 K. Hove Sp. 7 4 1 2 13 19 11 8 0
6 SK sGravenwezel-Schilde B 8 4 1 3 13 15 12 3 0
6 K. Boechoutse VV 8 4 1 3 13 16 14 2 0
9 SC City Pirates Antwerpen B 8 3 3 2 12 17 14 3 0
10 VC Mortsel OG B 9 3 2 4 11 16 19 -3 0
11 KSK Oelegem 7 3 1 3 10 23 16 7 0
11 K. Rac. Emblem 7 3 1 3 10 21 19 2 0
11 KFC Schoten SK 7 3 1 3 10 13 12 1 0
14 KFC Ranst B 9 3 0 6 9 15 26 -11 0
15 FC Antwerpen Noord 8 2 0 6 6 19 28 -9 0
15 Eerste ploeg 1B 9 2 0 7 6 18 36 -18 0
17 FC Brothers Utd Antwerp 7 0 1 6 1 5 34 -29 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 21-10-2018 10:00

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 13-06-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 20-06-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 27-06-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 04-07-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 11-07-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 18-07-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 25-07-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 01-08-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 08-08-18 19:30 - 21:00 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 15-08-18 19:30 - 21:00 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 22-08-18 19:30 - 21:00 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 29-08-18 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 05-09-18 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 12-09-18 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 19-09-18 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 26-09-18 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 03-10-18 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 10-10-18 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 17-10-18 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 24-10-18 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 31-10-18 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 07-11-18 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 14-11-18 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 21-11-18 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 28-11-18 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 05-12-18 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 12-12-18 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 19-12-18 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 26-12-18 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 02-01-19 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 09-01-19 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 16-01-19 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 23-01-19 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 30-01-19 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 06-02-19 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 13-02-19 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 20-02-19 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 27-02-19 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 06-03-19 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 13-03-19 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 20-03-19 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 27-03-19 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 03-04-19 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 10-04-19 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 17-04-19 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 24-04-19 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 01-05-19 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 08-05-19 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 15-05-19 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 22-05-19 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 29-05-19 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
vrijdag 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
vr 15-06-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 22-06-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 29-06-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 06-07-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 13-07-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 20-07-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 27-07-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 03-08-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 10-08-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 17-08-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 24-08-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 31-08-18 19:30 - 21:00 2, 2/3, 2/4 10 Team training Eerste ploeg 1B
vr 07-09-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 14-09-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 21-09-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 28-09-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 05-10-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 12-10-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 19-10-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 26-10-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 02-11-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 09-11-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 16-11-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 23-11-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 30-11-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 07-12-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 14-12-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 21-12-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 28-12-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 04-01-19 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 11-01-19 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 18-01-19 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 25-01-19 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 01-02-19 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 08-02-19 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 15-02-19 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 22-02-19 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 01-03-19 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 08-03-19 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 15-03-19 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 22-03-19 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 29-03-19 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 05-04-19 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 12-04-19 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 19-04-19 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 26-04-19 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 03-05-19 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 10-05-19 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 17-05-19 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 24-05-19 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 31-05-19 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B

Berichten



Terug naar boven