Senioren - Eerste ploeg 1A

Teamleden

Spelers
Sofiane Achnak Speler++      
Tarik Dahman Speler++      
Laurens De Bruyn Speler++      
Brent Geudens Speler++      
Lukas Lemaire Speler++      
Levy Maviluka Speler++      
Nikolai Robertson Speler++      
Wesley Snoeys Speler++      
Stephan Van de Brul Speler++      
Ben Van den brandt Speler++      
Sofiane Achnak Speler      
Hamid Bouyfoulkitne Speler      
Bart DE CORTE Speler+      
Wannes GOOSSENS Speler+      
Bouyfoulkitne Hamid Speler      
Youssef HANI Speler      
Timo HUYGENS Speler+      
Akram Saibari Ben El Basra Speler      
gilles sallaets Speler+      
Olivier SOMERS Speler+      
Rino SOMERS Speler+      
Lucas STEVENS Speler+      
Daan TORFS Speler+      
Christof VAN BOUWEL Speler+      
Ben VAN DER MEYNSBRUGGE Speler+      
Tom Van Dyck Speler+      
Yelle DE KOCK Keeper      
Wouter GORIS Keeper      
 
Overige teamleden
Bart Claes Keeperstrainer T3 1ste elftal
Jerôme Cop T4 Nat Reserven
Jimmy DE KEYSER Trainer T2 1ste elftal
Sven Eeraerts Trainer T1 1ste elftal A

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 21-10-2018 15:00 Eerste ploeg 1A K.VK.Tienen A 1 11 12 13:30
C 28-10-2018 15:00 Eerste ploeg 1A F.C. Esperanza Pelt A - - 13:30
C 04-11-2018 14:30 FC.Helson Helchteren A Eerste ploeg 1A - - 13:00
C 10-11-2018 19:30 Eerste ploeg 1A Eendracht Termien A - - 18:00
C 17-11-2018 19:30 K.FC.Nijlen A Eerste ploeg 1A - - 18:00
C 24-11-2018 19:30 Eerste ploeg 1A K.RC.Mechelen A - - 18:00
C 01-12-2018 19:30 K.FC.Zwarte Leeuw A Eerste ploeg 1A - - 18:00
C 08-12-2018 19:30 Eerste ploeg 1A K.ESK.Leopoldsburg A - - 18:00
C 16-12-2018 14:30 Eerste ploeg 1A K.SV.Bornem A - - 13:00
C 12-01-2019 19:30 K.VC.Houtvenne A Eerste ploeg 1A - - 18:00
C 20-01-2019 14:30 Eerste ploeg 1A K.VK.Wellen A - - 13:00
C 26-01-2019 20:00 K.AC.Betekom A Eerste ploeg 1A - - 18:30
C 10-02-2019 15:00 Eerste ploeg 1A Lyra-Lierse Berlaar A - - 13:30
C 16-02-2019 19:30 K.FC.St.-Lenaarts A Eerste ploeg 1A - - 18:00
C 24-02-2019 15:00 Eerste ploeg 1A Bilzerse Waltwilder VV. A - - 13:30
C 10-03-2019 15:00 K.VK.Tienen A Eerste ploeg 1A - - 13:30
C 16-03-2019 19:30 F.C. Esperanza Pelt A Eerste ploeg 1A - - 18:00
C 24-03-2019 15:00 Eerste ploeg 1A FC.Helson Helchteren A - - 13:30
C 31-03-2019 15:00 Eendracht Termien A Eerste ploeg 1A - - 13:30
C 07-04-2019 15:00 Eerste ploeg 1A K.FC.Nijlen A - - 13:30
C 13-04-2019 20:00 K.RC.Mechelen A Eerste ploeg 1A - - 18:30
C 28-04-2019 15:00 Eerste ploeg 1A K.FC.Zwarte Leeuw A - - 13:30
C 05-05-2019 15:00 K.ESK.Leopoldsburg A Eerste ploeg 1A - - 13:30

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 21-10-2018 15:00 Eerste ploeg 1A K.VK.Tienen A
C 13-10-2018 19:30 Bilzerse Waltwilder VV. A Eerste ploeg 1A 6-1
C 07-10-2018 15:00 Eerste ploeg 1A K.FC.St.-Lenaarts A 3-2
C 29-09-2018 20:00 Lyra-Lierse Berlaar A Eerste ploeg 1A 2-0
C 23-09-2018 15:00 Eerste ploeg 1A K.AC.Betekom A 1-1
C 15-09-2018 20:00 K.VK.Wellen A Eerste ploeg 1A 0-2
C 09-09-2018 15:00 Eerste ploeg 1A K.VC.Houtvenne A 0-2
C 02-09-2018 15:00 K.SV.Bornem A Eerste ploeg 1A 1-3
V 21-08-2018 19:30 Eerste ploeg 1A Capellen
V 18-08-2018 17:00 Eerste ploeg 1A Berchem Sport
V 16-08-2018 19:30 Eerste ploeg 1A Kontich
V 07-08-2018 19:30 Eerste ploeg 1A KFC Antonia
B 05-08-2018 16:00 Helson Helchteren Eerste ploeg 1A
V 01-08-2018 19:30 Zoersel Eerste ploeg 1A
B 29-07-2018 16:00 K.OVC. STERREBEEK Eerste ploeg 1A
V 25-07-2018 20:00 City Pirates Eerste ploeg 1A

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 K.VK.Tienen A 7 5 2 0 17 14 3 11 0
2 Lyra-Lierse Berlaar A 6 4 1 1 13 11 7 4 0
3 FC.Helson Helchteren A 7 3 3 1 12 15 11 4 0
4 K.VC.Houtvenne A 7 3 2 2 11 16 13 3 0
4 Eendracht Termien A 7 3 2 2 11 14 14 0 0
6 K.SV.Bornem A 7 3 1 3 10 9 9 0 0
6 Eerste ploeg 1A 7 3 1 3 10 10 14 -4 0
8 K.FC.St.-Lenaarts A 7 2 4 1 10 14 11 3 0
8 K.FC.Zwarte Leeuw A 7 2 4 1 10 12 11 1 0
10 K.ESK.Leopoldsburg A 7 2 2 3 8 13 15 -2 0
10 K.AC.Betekom A 7 2 2 3 8 15 17 -2 0
12 K.VK.Wellen A 7 1 5 1 8 11 11 0 0
13 Bilzerse Waltwilder VV. A 6 1 3 2 6 12 11 1 0
13 K.FC.Nijlen A 7 1 3 3 6 6 10 -4 0
15 K.RC.Mechelen A 7 1 2 4 5 7 9 -2 0
16 F.C. Esperanza Pelt A 7 0 1 6 1 4 17 -13 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 21-10-2018 10:00

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 19-06-18 19:30 - 21:00 1/1, 1/2, 1, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 26-06-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 03-07-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 10-07-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 17-07-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 24-07-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 31-07-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 07-08-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 14-08-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 21-08-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 28-08-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 04-09-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 11-09-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 18-09-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 25-09-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 02-10-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 09-10-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 16-10-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 23-10-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 30-10-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 06-11-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 13-11-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 20-11-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 27-11-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 04-12-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 11-12-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 18-12-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 25-12-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 01-01-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 08-01-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 15-01-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 22-01-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 29-01-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 05-02-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 12-02-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 19-02-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 26-02-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 05-03-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 12-03-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 19-03-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 26-03-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 02-04-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 09-04-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 16-04-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 23-04-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 30-04-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 07-05-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 14-05-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 21-05-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
di 28-05-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11-13 Team training Eerste ploeg 1A
donderdag 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 14-06-18 19:30 - 21:00 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 21-06-18 19:30 - 21:00 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 28-06-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 05-07-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 12-07-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 19-07-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2 11 Team training 1A Eerste ploeg 1A
do 26-07-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2 11 Team training 1A Eerste ploeg 1A
do 02-08-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2 11 Team training 1A Eerste ploeg 1A
do 09-08-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2 11 Team training 1A Eerste ploeg 1A
do 16-08-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2 11 Team training 1A Eerste ploeg 1A
do 23-08-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2 11 Team training 1A Eerste ploeg 1A
do 30-08-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 06-09-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 13-09-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 20-09-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 27-09-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 04-10-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 11-10-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 18-10-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 25-10-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 01-11-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 08-11-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 15-11-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 22-11-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 29-11-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 06-12-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 13-12-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 20-12-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 27-12-18 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 03-01-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 10-01-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 17-01-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 24-01-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 31-01-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 07-02-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 14-02-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 21-02-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 28-02-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 07-03-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 14-03-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 21-03-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 28-03-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 04-04-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 11-04-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 18-04-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 25-04-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 02-05-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 09-05-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 16-05-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 23-05-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
do 30-05-19 19:30 - 21:30 1/1, 1/2, 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1A
vrijdag 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
vr 31-08-18 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 07-09-18 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 14-09-18 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 21-09-18 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 28-09-18 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 05-10-18 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 12-10-18 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 19-10-18 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 26-10-18 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 02-11-18 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 09-11-18 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 16-11-18 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 23-11-18 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 30-11-18 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 07-12-18 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 14-12-18 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 21-12-18 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 28-12-18 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 04-01-19 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 11-01-19 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 18-01-19 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 25-01-19 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 01-02-19 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 08-02-19 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 15-02-19 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 22-02-19 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 01-03-19 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 08-03-19 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 15-03-19 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 22-03-19 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 29-03-19 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 05-04-19 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 12-04-19 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 19-04-19 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 26-04-19 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 03-05-19 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 10-05-19 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 17-05-19 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 24-05-19 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A
vr 31-05-19 18:15 - 19:15 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1A

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
vr 03-08-18 17:00 - 23:00 Zaal/Extern Zaal STAGE 1A Eerste ploeg 1A

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
za 04-08-18 08:00 - 23:00 Zaal/Extern Zaal STAGE 1A Eerste ploeg 1A

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
zo 05-08-18 08:00 - 14:00 Zaal/Extern Zaal STAGE 1A Eerste ploeg 1A

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team

Berichten



Terug naar boven