Onderbouw - Gew. U6A

Teamleden

Spelers
Ledri Berisha Speler      
Lenar Bytyqi Speler      
Ilias Bytyqi Speler      
Gilles De peuter Speler      
Ferre De Swert Speler      
Lasse Deboel Speler      
Mathias Heylen Speler      
Thomas Kegeleers Speler      
Devon Mafranckx Speler      
David MOMO Speler      
Gabriel Ortega Garcia Speler      
Jens Peeters Speler      
len persy Speler      
Tijl Simons Speler+      
Lawani Ukperue Speler      
Gi'shemar Van Assen Speler      
Thibo Vandemaele Speler      
Alex Verellen Speler      
 
Overige teamleden
Filip CEULEMANS Jeugdvoorzitter
Ronny PELGRIMS TVJO
Feride Yurtay AVJO Onderbouw
Dimitri De Swert Jeugdtrainer
Berry HOOGHORDEL Keeperstrainer Jeugd
Davy Peeters Jeugdtrainer
Steven Grootjans Jeugdcoördinator onderbouw
Davy Peeters Teamafgevaardigde
Tom Simons Teamafgevaardigde

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 23-02-2019 12:30 Gew. U6A VC Mortsel OG 6 5 6 12:00
C 09-03-2019 12:30 Gew. U6A K. Rac. Emblem - - 12:00
C 16-03-2019 10:00 Kessel United Gew. U6A - - 09:30
C 23-03-2019 15:00 GROENENHOEK Gew. U6A - - 14:30
C 30-03-2019 12:30 Gew. U6A BACWALDE - - 12:00
C 06-04-2019 13:00 K. Schelle Sp. B Gew. U6A - - 12:30
C 13-04-2019 12:30 Gew. U6A KFC Broechem A - - 12:00
T 20-04-2019 09:00 KFC Herenthout Gew. U6A - - 08:30
T 22-04-2019 09:00 FCO Beerschot Wilrijk Gew. U6A - - 08:30
C 27-04-2019 12:00 VC Mortsel OG Gew. U6A - - 11:30
T 01-05-2019 n.n.b. SK Rapid Leest Gew. U6A - -
T 04-05-2019 n.n.b. Lyra-Lierse Jaco Cup Gew. U6A - -
T 05-05-2019 09:00 KSK Donk Gew. U6A - - 08:30
T 18-05-2019 09:00 K Boechoutse VV Gew. U6A - - 08:30
T 25-05-2019 09:00 K Hove Sport Gew. U6A - - 08:10
T 26-05-2019 n.n.b. Zandvliet Sport Gew. U6A - -
T 15-06-2019 n.n.b. Zeelandia Middelburg (NL) Gew. U6A - -

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 16-02-2019 09:30 KFC Broechem A Gew. U6A
C 09-02-2019 afgelast Gew. U6A K. Schelle Sp. B 5-0
C 02-02-2019 09:30 BACWALDE Gew. U6A
C 26-01-2019 afgelast Gew. U6A GROENENHOEK
C 19-01-2019 12:30 Gew. U6A Kessel United
C 12-01-2019 11:00 K. Rac. Emblem Gew. U6A
T 29-12-2018 13:30 RVC Hoboken Gew. U6A
T 28-12-2018 09:20 Sporting Hasselt Gew. U6A
T 23-12-2018 09:00 Nielse SV Gew. U6A
V 08-12-2018 11:15 Gew. U6A Sporting Vremde
C 01-12-2018 11:15 K. Zandhovense SK Gew. U6A
C 24-11-2018 12:30 Gew. U6A SK sGravenwezel-Schilde A
C 17-11-2018 13:00 K. Schelle Sp. B Gew. U6A
C 10-11-2018 09:00 S.V.B. DRIEHOEK A Gew. U6A
C 03-11-2018 12:30 Gew. U6A SC City Pirates Antwerpen B
C 27-10-2018 afgelast Olympic Pirates Deurne-BG Gew. U6A
C 20-10-2018 12:30 Gew. U6A KFC Broechem B
C 13-10-2018 12:30 Gew. U6A K. Zandhovense SK
C 06-10-2018 11:30 SK sGravenwezel-Schilde A Gew. U6A
C 06-10-2018 11:30 SK sGravenwezel-Schilde Gew. U6A
C 29-09-2018 afgelast Gew. U6A K. Schelle Sp. B 5-0
C 22-09-2018 12:30 Gew. U6A S.V.B. DRIEHOEK A
C 15-09-2018 09:00 SC City Pirates Antwerpen B Gew. U6A
C 08-09-2018 afgelast Gew. U6A Olympic Pirates Deurne-BG
C 01-09-2018 11:00 KFC Broechem B Gew. U6A

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 Gew. U6A 1 1 0 0 3 5 0 5 0
2 BACWALDE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 GROENENHOEK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 K. Rac. Emblem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 KFC Broechem A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kessel United 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 VC Mortsel OG 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 K. Schelle Sp. B 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 22-02-2019 07:01

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 17:00 - 18:00 1 13 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 13-06-18 17:00 - 18:00 1 13 Team training geen_training
wo 20-06-18 17:00 - 18:00 1 13 Team training geen_training
wo 27-06-18 17:00 - 18:00 1 13 Team training geen_training
wo 04-07-18 17:00 - 18:00 1 13 Team training geen_training
wo 11-07-18 17:00 - 18:00 1 13 Team training geen_training
wo 18-07-18 17:00 - 18:00 1 13 Team training geen_training
wo 25-07-18 17:00 - 18:00 1 13 Team training geen_training
wo 01-08-18 17:30 - 18:30 1 13 Team training geen_training
wo 08-08-18 17:30 - 18:30 1 13 Team training geen_training
wo 15-08-18 16:00 - 17:15 1 13 Team training gaat_door
wo 22-08-18 17:00 - 18:15 1 13 Team training gaat_door
wo 29-08-18 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 05-09-18 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 12-09-18 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 19-09-18 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 26-09-18 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 03-10-18 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 10-10-18 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 17-10-18 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 24-10-18 16:30 - 18:00 2 13 Team training gaat_door
wo 31-10-18 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 07-11-18 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 14-11-18 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 21-11-18 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 28-11-18 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 05-12-18 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 12-12-18 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 19-12-18 17:00 - 18:00 1 13 Team training vakantie
wo 26-12-18 17:00 - 18:00 1 13 Team training vakantie
wo 02-01-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training vakantie
wo 09-01-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 16-01-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 23-01-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 30-01-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 06-02-19 17:00 - 18:00 6 SR2 / 15 Team training gaat_door
wo 13-02-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 20-02-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 27-02-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 06-03-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 13-03-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 20-03-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 27-03-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 03-04-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 10-04-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 17-04-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 24-04-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 01-05-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 08-05-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 15-05-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 22-05-19 17:00 - 18:00 1 13 Team training gaat_door
wo 29-05-19 17:00 - 18:00 13 Team training gaat_door

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 16-11-18 18:00 - 19:00 Geen Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 01-02-19 17:30 - 18:45 1/1 7 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Terug naar boven