Senioren - Eerste ploeg 1B

Teamleden

Spelers
Stef BACHOT Speler++      
Gian BRUYLANTS Speler++      
Trophé BUNTEKE Speler++      
Abdelbassit Chourak Speler++      
Glady ENTA Speler++      
Emuobonuvie Gnanga Speler++      
Mikayel HOVHANNISYAN Speler++      
Gio JACQUET Speler++      
SCOTT LEMPHERS Speler++      
Dean MOONS Speler++      
Gheffry Mutsaerts Speler++      
Arno PASCUAL Speler++      
Livio RENDERS Speler++      
Lars TAEYMANS Speler++      
Nick VAN NAMEN Speler++      
Thomas VAN NUFFELEN Speler++      
Evert VELDEMAN Speler++      
Wouter VERWERFT Speler++      
Belghiti Bilal Speler      
Anass BOUAZZAOUI Speler      
 
Overige teamleden
Paul JORIS Trainer T1 1ste elftal B
Hugo TOPS Jeugdtrainer
Ronny VAN NUFFELEN Teamafgevaardigde

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 28-01-2018 12:30 Eerste ploeg 1B K. Massenhoven VC 1 11 12 11:00
C 04-02-2018 15:00 KFC Ranst B Eerste ploeg 1B - - 13:30
C 10-02-2018 20:00 Olympic Pirates Deurne-BG Eerste ploeg 1B - - 18:30
C 17-02-2018 19:30 K. Boechoutse VV Eerste ploeg 1B - - 18:00
C 25-02-2018 15:00 Eerste ploeg 1B FC Brothers Utd Antwerp 1 11 12 13:30
C 04-03-2018 15:00 Jong Antwerpen Sp. Eerste ploeg 1B - - 13:30
C 11-03-2018 15:00 Eerste ploeg 1B KSC Maccabi - - 13:30
C 18-03-2018 15:00 K. FC Pulle Eerste ploeg 1B - - 13:30
C 08-04-2018 15:00 Eerste ploeg 1B KFC Grobbendonk - - 13:30
C 15-04-2018 15:00 SC City Pirates Antwerpen B Eerste ploeg 1B - - 13:30
T 01-05-2018 n.n.b. KFC Tongerlo Eerste ploeg 1B - -

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 21-01-2018 14:30 K. Rac. Emblem Eerste ploeg 1B 1-0
C 14-01-2018 14:30 Alberta FC Schilde Eerste ploeg 1B 3-0
C 07-01-2018 14:30 Eerste ploeg 1B KSK Oelegem 0-1
C 17-12-2017 afgelast K. Tub. Borgerhout Eerste ploeg 1B
C 10-12-2017 afgelast Eerste ploeg 1B KFC Heidebl. Pulderbos
C 03-12-2017 14:30 Eerste ploeg 1B SC City Pirates Antwerpen B 2-3
C 26-11-2017 14:30 KFC Grobbendonk Eerste ploeg 1B 3-1
C 19-11-2017 14:30 Eerste ploeg 1B K. FC Pulle 1-2
C 12-11-2017 14:30 KSC Maccabi Eerste ploeg 1B 2-1
C 05-11-2017 14:30 Eerste ploeg 1B Jong Antwerpen Sp. 0-0
C 29-10-2017 15:00 FC Brothers Utd Antwerp Eerste ploeg 1B 2-6
C 22-10-2017 15:00 Eerste ploeg 1B K. Boechoutse VV 1-1
C 14-10-2017 19:30 Eerste ploeg 1B Olympic Pirates Deurne-BG 0-2
C 08-10-2017 15:00 Eerste ploeg 1B KFC Ranst B 0-0
C 01-10-2017 15:00 K. Massenhoven VC Eerste ploeg 1B 1-1
C 24-09-2017 15:00 Eerste ploeg 1B K. Rac. Emblem 1-5
C 17-09-2017 15:00 Eerste ploeg 1B Alberta FC Schilde 2-1
C 10-09-2017 15:00 KSK Oelegem Eerste ploeg 1B 4-1
C 03-09-2017 15:00 Eerste ploeg 1B K. Tub. Borgerhout 2-1
C 27-08-2017 15:00 KFC Heidebl. Pulderbos Eerste ploeg 1B 3-0
B 12-08-2017 18:30 Eerste ploeg 1B Heindonk
B 29-07-2017 18:30 Eerste ploeg 1B Beker Van Antwerpen

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
2 KFC Heidebl. Pulderbos 10 8 0 2 24 38 16 22 0
3 SC City Pirates Antwerpen B 18 11 3 4 36 43 25 18 0
4 KSK Oelegem 18 10 3 5 33 42 33 9 0
4 K. FC Pulle 10 6 2 2 20 30 15 15 0
6 KFC Grobbendonk 10 5 1 4 16 21 18 3 0
7 K. Massenhoven VC 18 9 3 6 30 35 27 8 0
8 KSC Maccabi 19 8 6 5 30 37 34 3 0
9 K. Rac. Emblem 10 4 2 4 14 17 20 -3 0
10 K. Tub. Borgerhout 18 6 5 7 23 37 38 -1 0
11 FC Brothers Utd Antwerp 18 5 3 10 18 29 51 -22 0
12 KFC Ranst B 18 5 2 11 17 27 35 -8 0
13 Alberta FC Schilde 10 2 2 6 8 15 21 -6 0
14 Jong Antwerpen Sp. 10 2 1 7 7 18 33 -15 0
15 Eerste ploeg 1B 18 3 4 11 13 19 35 -16 0
16 K. Boechoutse VV 18 3 2 13 11 20 64 -44 0
16 Olympic Pirates Deurne-BG 10 1 1 8 4 7 21 -14 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 23-01-2018 10:00

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 26-07-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 02-08-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 09-08-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 16-08-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 23-08-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 30-08-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 06-09-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 13-09-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 20-09-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 27-09-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 04-10-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 11-10-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 18-10-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 25-10-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 01-11-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 08-11-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 15-11-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 22-11-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 29-11-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 06-12-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 10 Team training Eerste ploeg 1B
wo 13-12-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 20-12-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 27-12-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 03-01-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 10-01-18 19:30 - 21:00 7 (driehoek), 2/1, 2/2 9 Team training Eerste ploeg 1B
wo 17-01-18 19:30 - 21:00 2/1, 2/2 1 Team training Eerste ploeg 1B
wo 24-01-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 31-01-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 07-02-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 14-02-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 21-02-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 28-02-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 07-03-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 14-03-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 21-03-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 28-03-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 04-04-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 11-04-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 18-04-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 25-04-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 02-05-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 09-05-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 16-05-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 23-05-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 30-05-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
vrijdag 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
vr 28-07-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 04-08-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 11-08-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 18-08-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 25-08-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 01-09-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 08-09-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 15-09-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 22-09-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 29-09-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 06-10-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 13-10-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 20-10-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 27-10-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 03-11-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 10-11-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 17-11-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 24-11-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 01-12-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 08-12-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 13 Team training Eerste ploeg 1B
vr 15-12-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 22-12-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 29-12-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 05-01-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 12-01-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 19-01-18 19:30 - 21:00 1/1, 1/2 11 Team training Eerste ploeg 1B
vr 26-01-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 02-02-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 09-02-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 16-02-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 23-02-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 02-03-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 09-03-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 16-03-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 23-03-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 30-03-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 06-04-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 13-04-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 20-04-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 27-04-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 04-05-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 11-05-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 18-05-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 25-05-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B

Berichten



Terug naar boven