Senioren - Eerste ploeg 1B

Teamleden

Spelers
Stef BACHOT Speler      
Anass BOUAZZAOUI Speler      
Zoran BRONCKARS Speler      
Gian BRUYLANTS Speler      
Trophé BUNTEKE Speler      
Abdelbassit Chourak Speler      
Glady ENTA Speler      
Mikayel HOVHANNISYAN Speler      
Gio JACQUET Speler      
Tito Muanda KIALA Speler      
SCOTT LEMPHERS Speler      
Gheffry Mutsaerts Speler      
ILYASSE SAMADI Speler      
Lars TAEYMANS Speler      
Nick VAN NAMEN Speler      
Thomas VAN NUFFELEN Speler      
Yorben VAN NUFFELEN Speler      
Evert VELDEMAN Speler      
Wouter VERWERFT Speler      
Dean MOONS Keeper      
 
Overige teamleden
Paul JORIS Trainer T1 1ste elftal B
Hugo TOPS Jeugdtrainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 24-09-2017 15:00 Eerste ploeg 1B K. Rac. Emblem 1 11 12 13:30
C 01-10-2017 15:00 K. Massenhoven VC Eerste ploeg 1B - - 13:30
C 08-10-2017 15:00 Eerste ploeg 1B KFC Ranst B 1 11 12 13:30
C 14-10-2017 19:30 Eerste ploeg 1B Olympic Pirates Deurne-BG 1 11 12 18:00
C 22-10-2017 15:00 Eerste ploeg 1B K. Boechoutse VV 1 11 12 13:30
C 29-10-2017 15:00 FC Brothers Utd Antwerp Eerste ploeg 1B - - 13:30
C 05-11-2017 14:30 Eerste ploeg 1B Jong Antwerpen Sp. - - 13:00
C 12-11-2017 14:30 KSC Maccabi Eerste ploeg 1B - - 13:00
C 19-11-2017 14:30 Eerste ploeg 1B K. FC Pulle - - 13:00
C 26-11-2017 14:30 KFC Grobbendonk Eerste ploeg 1B - - 13:00
C 03-12-2017 14:30 Eerste ploeg 1B SC City Pirates Antwerpen B - - 13:00
C 10-12-2017 14:30 Eerste ploeg 1B KFC Heidebl. Pulderbos - - 13:00
C 17-12-2017 14:30 K. Tub. Borgerhout Eerste ploeg 1B - - 13:00
C 07-01-2018 14:30 Eerste ploeg 1B KSK Oelegem - - 13:00
C 14-01-2018 14:30 Alberta FC Schilde Eerste ploeg 1B - - 13:00
C 21-01-2018 14:30 K. Rac. Emblem Eerste ploeg 1B - - 13:00
C 28-01-2018 14:30 Eerste ploeg 1B K. Massenhoven VC - - 13:00
C 04-02-2018 15:00 KFC Ranst B Eerste ploeg 1B - - 13:30
C 10-02-2018 20:00 Olympic Pirates Deurne-BG Eerste ploeg 1B - - 18:30
C 17-02-2018 19:30 K. Boechoutse VV Eerste ploeg 1B - - 18:00
C 25-02-2018 15:00 Eerste ploeg 1B FC Brothers Utd Antwerp - - 13:30
C 04-03-2018 15:00 Jong Antwerpen Sp. Eerste ploeg 1B - - 13:30
C 11-03-2018 15:00 Eerste ploeg 1B KSC Maccabi - - 13:30
C 18-03-2018 15:00 K. FC Pulle Eerste ploeg 1B - - 13:30
C 08-04-2018 15:00 Eerste ploeg 1B KFC Grobbendonk - - 13:30
C 15-04-2018 15:00 SC City Pirates Antwerpen B Eerste ploeg 1B - - 13:30

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 17-09-2017 15:00 Eerste ploeg 1B Alberta FC Schilde 2-1
C 10-09-2017 15:00 KSK Oelegem Eerste ploeg 1B 4-1
C 03-09-2017 15:00 Eerste ploeg 1B K. Tub. Borgerhout 2-1
C 27-08-2017 15:00 KFC Heidebl. Pulderbos Eerste ploeg 1B 3-0
B 12-08-2017 18:30 Eerste ploeg 1B Heindonk
B 29-07-2017 18:30 Eerste ploeg 1B Beker Van Antwerpen

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 KFC Heidebl. Pulderbos 4 4 0 0 12 17 3 14 0
2 KSK Oelegem 4 3 1 0 10 11 3 8 0
3 KSC Maccabi 4 2 2 0 8 7 2 5 0
3 K. FC Pulle 4 2 2 0 8 8 4 4 0
5 KFC Grobbendonk 4 2 1 1 7 9 6 3 0
6 SC City Pirates Antwerpen B 4 2 0 2 6 6 6 0 0
6 Eerste ploeg 1B 4 2 0 2 6 5 9 -4 0
8 K. Massenhoven VC 4 1 2 1 5 8 9 -1 0
9 Alberta FC Schilde 4 1 1 2 4 7 6 1 0
9 FC Brothers Utd Antwerp 4 1 1 2 4 8 9 -1 0
9 KFC Ranst B 4 1 1 2 4 6 9 -3 0
9 K. Rac. Emblem 4 1 1 2 4 5 10 -5 0
9 K. Boechoutse VV 4 1 1 2 4 5 11 -6 0
14 K. Tub. Borgerhout 4 0 3 1 3 7 8 -1 0
15 Jong Antwerpen Sp. 4 0 1 3 1 6 12 -6 0
15 Olympic Pirates Deurne-BG 4 0 1 3 1 1 9 -8 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 19-09-2017 10:00

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 26-07-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 02-08-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 09-08-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 16-08-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 23-08-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 30-08-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 06-09-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 13-09-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 20-09-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 27-09-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 04-10-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 11-10-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 18-10-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 25-10-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 01-11-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 08-11-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 15-11-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 22-11-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 29-11-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 06-12-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 13-12-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 20-12-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 27-12-17 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 03-01-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 10-01-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 17-01-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 24-01-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 31-01-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 07-02-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 14-02-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 21-02-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 28-02-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 07-03-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 14-03-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 21-03-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 28-03-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 04-04-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 11-04-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 18-04-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 25-04-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 02-05-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 09-05-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 16-05-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 23-05-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
wo 30-05-18 19:30 - 21:00 1/3, 1/4 11 Team training Eerste ploeg 1B
vrijdag 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
vr 28-07-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 04-08-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 11-08-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 18-08-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 25-08-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 01-09-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 08-09-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 15-09-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 22-09-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 29-09-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 06-10-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 13-10-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 20-10-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 27-10-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 03-11-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 10-11-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 17-11-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 24-11-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 01-12-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 08-12-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 15-12-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 22-12-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 29-12-17 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 05-01-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 12-01-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 19-01-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 26-01-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 02-02-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 09-02-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 16-02-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 23-02-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 02-03-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 09-03-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 16-03-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 23-03-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 30-03-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 06-04-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 13-04-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 20-04-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 27-04-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 04-05-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 11-05-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 18-05-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B
vr 25-05-18 19:30 - 21:00 2/3, 2/4 6 Team training Eerste ploeg 1B

Berichten



Terug naar boven