Middenbouw - Gew. U10a

Teamleden

Spelers
Arshiya ABRAVAN Speler      
Raymond AFRIFA Speler      
Emirhan BAGCI Speler      
Louis BEERSMANS Speler      
Mahan BIGDELIAN Speler      
Joep Buijsrogge Speler      
Mathis Claessens Speler      
Olaf CZERSKI Speler      
Lander DE LAET Speler      
Maxime DE SUTTER Speler      
Reda EL ADLI Speler      
Rayane EL YAKHLOUFI Speler      
Mattis GEYSELS Speler      
Dries GOOSSENS Speler      
safwane hadri Speler      
Seth MARIEN Speler      
Klest MORINA Speler      
Boris NOEYENS Speler      
Phil NUYENS Speler      
Mohamed Rami Speler      
Lunis REXHAJ Speler      
Oscar SOMERS Speler      
Quinten TANG Speler      
Raoul VAN EYNDT Speler      
Kate-Lynn VAN GELDORP Speler      
Ferre VAN GESTEL Speler      
Mattiz VAN HOOF Speler      
Robbe Verswijvel Speler      
Mauro VERVAET Speler      
Helder WALBERS Speler      
Yano WILLEMS Speler      
 
Overige teamleden
Filip CEULEMANS Jeugdvoorzitter
Ronny PELGRIMS TVJO
Luc MURAILLE AVJO Bovenbouw
Mike DE VYLDER Jeugdtrainer
Maxim LEEMANS Jeugdtrainer
Robin SOMERS Jeugdtrainer
Wouter VERWERFT Jeugdtrainer
Berry HOOGHORDEL Keeperstrainer Jeugd
Louis LEYSEN Keeperstrainer Jeugd

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 25-11-2017 11:15 FC Merksem Gew. U10a - - 10:15
C 02-12-2017 09:30 Gew. U10a SC City Pirates Antwerpen D Livio Renders 1B (Scheidsrechter) - - 08:30
C 09-12-2017 11:00 F.C. Antwerp Talents Gew. U10a - - 10:00
T 17-12-2017 n.n.b. K Rumstse SK Gew. U10a - -
T 31-03-2018 08:00 KV Bonheiden Gew. U10a - - 07:00

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 18-11-2017 afgelast Gew. U10a KFC Schoten SK A Enta Glady 1B (Scheidsrechter)
C 11-11-2017 afgelast Sp. Burcht FC Gew. U10a
C 04-11-2017 09:30 Gew. U10a KFC Brasschaat B 3-9
C 21-10-2017 11:30 Olympic Pirates Deurne-BG B Gew. U10a 6-3
C 14-10-2017 afgelast Gew. U10a F.C. Antwerp Talents 5-0
C 07-10-2017 10:00 SC City Pirates Antwerpen D Gew. U10a 4-6
C 30-09-2017 09:30 Gew. U10a FC Merksem 10-1
C 23-09-2017 12:00 KFC Schoten SK A Gew. U10a 5-6
C 16-09-2017 afgelast Gew. U10a Sp. Burcht FC
C 09-09-2017 09:30 KFC Brasschaat B Gew. U10a 1-19
C 02-09-2017 09:30 Gew. U10a Olympic Pirates Deurne-BG B 11-0
T 26-08-2017 n.n.b. KSK Donk Gew. U10a
T 19-08-2017 n.n.b. FC Turnhout Gew. U10a

Standen



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-07-17 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 01-08-17 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 08-08-17 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 15-08-17 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 22-08-17 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 29-08-17 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 05-09-17 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 12-09-17 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 19-09-17 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 26-09-17 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 03-10-17 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 10-10-17 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 17-10-17 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 24-10-17 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 31-10-17 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 07-11-17 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 14-11-17 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 21-11-17 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 28-11-17 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 05-12-17 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 12-12-17 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 19-12-17 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 26-12-17 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 02-01-18 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 09-01-18 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 16-01-18 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 23-01-18 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 30-01-18 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 06-02-18 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 13-02-18 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 20-02-18 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 27-02-18 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 06-03-18 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 13-03-18 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 20-03-18 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 27-03-18 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 03-04-18 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 10-04-18 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 17-04-18 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 24-04-18 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 01-05-18 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 08-05-18 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 15-05-18 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 22-05-18 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
di 29-05-18 18:00 - 19:30 1/1, 1/2 12 Team training Gew. U10a
woensdag 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 26-07-17 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 02-08-17 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 09-08-17 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 16-08-17 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 23-08-17 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 30-08-17 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 06-09-17 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 13-09-17 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 20-09-17 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 27-09-17 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 04-10-17 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 11-10-17 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 18-10-17 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 25-10-17 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 01-11-17 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 08-11-17 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 15-11-17 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 22-11-17 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 29-11-17 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 06-12-17 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 13-12-17 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 20-12-17 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 27-12-17 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 03-01-18 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 10-01-18 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 17-01-18 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 24-01-18 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 31-01-18 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 07-02-18 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 14-02-18 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 21-02-18 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 28-02-18 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 07-03-18 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 14-03-18 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 21-03-18 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 28-03-18 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 04-04-18 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 11-04-18 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 18-04-18 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 25-04-18 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 02-05-18 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 09-05-18 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 16-05-18 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 23-05-18 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
wo 30-05-18 15:15 - 16:30 1 SR2 Keepers training Gew. U10a
donderdag 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 27-07-17 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 03-08-17 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 10-08-17 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 17-08-17 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 24-08-17 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 31-08-17 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 07-09-17 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 14-09-17 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 21-09-17 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 28-09-17 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 05-10-17 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 12-10-17 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 19-10-17 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 26-10-17 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 02-11-17 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 09-11-17 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 16-11-17 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 23-11-17 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 30-11-17 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 07-12-17 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 14-12-17 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 21-12-17 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 28-12-17 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 04-01-18 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 11-01-18 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 18-01-18 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 25-01-18 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 01-02-18 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 08-02-18 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 15-02-18 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 22-02-18 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 01-03-18 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 08-03-18 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 15-03-18 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 22-03-18 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 29-03-18 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 05-04-18 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 12-04-18 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 19-04-18 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 26-04-18 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 03-05-18 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 10-05-18 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 17-05-18 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 24-05-18 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a
do 31-05-18 18:00 - 19:30 2/1, 2/2 5 Team training Gew. U10a

Berichten



Terug naar boven