Scheidsrechters voor jeugdwedstrijden

Overzicht van scheidsrechters voor onze jeugdwedstrijden

Hier vind je een overzicht van de jeugdwedstrijden die gefloten worden door onze spelers. Nieuw overzicht volgt zodra update beschikbaar is.
Datum Pl  Nieuoeg Uur Ternesse Bezoekers Scheidsrechter
1/09/2018 prov u11 9:30 K TERNESSE VV A NIV.3 FCO BEERSCHOT WILRIJK B NIV.3 Stephan Van De Brul
1/09/2018 gew u11 a 9:30 K TERNESSE VV B NIV.2 VC MORTSEL OG NIV.2 Rino Somers
1/09/2018 gew u11b 11:15 K TERNESSE VV C NIV.1 S.V.B. DRIEHOEK A NIV.1 Stephan Van De Brul
1/09/2018 prov U8A 10:00 K TERNESSE VV A NIV.2 K.RC MECHELEN A NIV.2 Tom Van Dyck
1/09/2018 prov U8B 10:00 K TERNESSE VV B NIV.2 K.RC MECHELEN B NIV.2 Lukas Lemaire
1/09/2018 gew U8C 10:00 K TERNESSE VV C NIV.2 FCO BEERSCHOT WILRIJK D NIV.2 AFGELAST
2/09/2018 prov u13 11;15 K TERNESSE VV A NIV.3 FCO BEERSCHOT WILRIJK B NIV.3 Brent Geudens
2/09/2018 gew u13 9:30 K TERNESSE VV B NIV.2 K. WUUSTWEZEL FC B NIV.3 luc muraille
2/09/2018 prov u12 9:30 K TERNESSE VV A NIV.3 FCO BEERSCHOT WILRIJK B NIV.3 Brent Geudens
2/09/2018 gew u12 11:15 K TERNESSE VV B NIV.3 KSV OUD TURNHOUT A NIV.2 AFGELAST
           
8/09/2018 gew u10 9:30 K TERNESSE VV B NIV.2 OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG B NIV.2 Ben Van Der Meynsbrugge
8/09/2018 gew u9 10:00 K TERNESSE VV C NIV.1 V.K. HELDERHOEK A NIV.1 luc/jelle muraille
           
15/09/2018 prov u10 9:30 K TERNESSE VV A NIV.3 KFC DUFFEL A NIV.3-2 Rino Somers
15/09/2018 prov U9 A 10:00 K TERNESSE VV A NIV.3 RVC HOBOKEN A NIV.3 Ben Van Den Brandt
15/09/2018 prov U9B 10:00 K TERNESSE VV B NIV.3 RVC HOBOKEN B NIV.2 Wesley Snoeys
15/09/2018 gew u9 10:00 K TERNESSE VV C NIV.1 NIEUW BOECHOUT NIV.1 Tom Van Dyck
16/09/2018 gew u13 9:30 K TERNESSE VV B NIV.2 OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG B NIV.3 Robbe Van Riet
           
22/09/2018 prov u11 9:30 K TERNESSE VV A NIV.3 KFC NIJLEN A NIV.3 Bart De Corte
22/09/2018 gew u11 a 9:30 K TERNESSE VV B NIV.2 RVC HOBOKEN B NIV.2 Timo Huygens
22/09/2018 gew u11b 11:15 K TERNESSE VV C NIV.1 V.K. HELDERHOEK NIV.1 Timo Huygens
22/09/2018 gew u10 9:30 K TERNESSE VV B NIV.2 F.C. IK DIEN A NIV.2 luc muraille
22/09/2018 prov U8A 10:00 K TERNESSE VV A NIV.2 KATELIJNE KFC A NIV.2 Lukas Lemaire
22/09/2018 prov U8B 10:00 K TERNESSE VV B NIV.2 KATELIJNE KFC B NIV.1 Ben Van Der Meynsbrugge
22/09/2018 gew U8C 10:00 K TERNESSE VV C NIV.2 CANTINCRODE A NIV.2 Jelle muraille
23/09/2018 prov u13 11:15 K TERNESSE VV A NIV.3 RVC HOBOKEN A NIV.3 Nicolai Robertson
23/09/2018 prov u12 9:30 K TERNESSE VV A NIV.3 RVC HOBOKEN A NIV.3 Jelle De Kock
23/09/2018 gew u12 11:15 K TERNESSE VV B NIV.3 FCO BEERSCHOT WILRIJK C NIV.3 Nicolai Robertson
           
29/09/2018 prov u10 9:30 K TERNESSE VV A NIV.3 FCO BEERSCHOT WILRIJK B NIV.3 Ben Van Den Brandt
29/09/2018 gew u10 9:30 K TERNESSE VV B NIV.2 CANTINCRODE A NIV.2 Wesley Snoeys
29/09/2018 prov U9 A 10:00 K TERNESSE VV A NIV.3 SC CITY PIRATES ANTWERPEN A NIV.3 Sean Vos
29/09/2018 prov U9B 10:00 K TERNESSE VV B NIV.3 SC CITY PIRATES ANTWERPEN B NIV.3 Yorben Van Nuffelen
29/09/2018 gew u9 10:00 K TERNESSE VV C NIV.1 SC CITY PIRATES ANTWERPEN C NIV.1 Dean Moons
           
6/10/2018 prov u11 9:30 K TERNESSE VV A NIV.3 VC HERENTALS A NIV.3 Bart De Corte
6/10/2018 gew u11 a 9:30 K TERNESSE VV B NIV.2 F.C. BELGICA NIV.2 Lucas Stevens
6/10/2018 gew u11b 11:15 K TERNESSE VV C NIV.1 K. SINT JOB FC B NIV.1 Lucas Stevens
6/10/2018 prov U8A 10:00 K TERNESSE VV A NIV.2 K.SC MECHELEN A NIV.2 Gian Bruylants
6/10/2018 prov U8B 10:00 K TERNESSE VV B NIV.2 K.SC MECHELEN B NIV.2-1 Glady Enta
6/10/2018 gew U8C 10:00 K TERNESSE VV C NIV.2 VREMDE A NIV.2 jelle
7/10/2018 prov u13 11:15 K TERNESSE VV A NIV.3 K. SINT JOB FC A NIV.2 Sean Vos
7/10/2018 gew u13 9:30 K TERNESSE VV B NIV.2 SV AARTSELAAR B NIV.2 Wesley Pelgrims
7/10/2018 prov u12 9:30 K TERNESSE VV A NIV.3 YRKV MECHELEN B NIV.3 Cyril Lermusieau
7/10/2018 gew u12 11:15 K TERNESSE VV B NIV.3 HOOGSTRATEN VV C NIV.2 Dries Matthijs
           
13/10/2018 prov u10 9:30 K TERNESSE VV A NIV.3 RVC HOBOKEN A NIV.3 Stef Bachot
13/10/2018 gew u10 9:30 K TERNESSE VV B NIV.2 FC MERKSEM NIV.2 Yannis Torfs
13/10/2018 prov U9 A 10:00 K TERNESSE VV A NIV.3 KFC DUFFEL A NIV.3-2 Jelle De Kock
13/10/2018 prov U9B 10:00 K TERNESSE VV B NIV.3 KFC DUFFEL B NIV.2 Gilles Sallaets
13/10/2018 gew u9 10:00 K TERNESSE VV C NIV.1 CANTINCRODE B NIV.1 Evert Veldeman
           
20/10/2018 prov u10 9:30 K TERNESSE VV A NIV.3 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE A NIV.2 Gheffry Mutsaerts
20/10/2018 gew u10 9:30 K TERNESSE VV B NIV.2 GROENENHOEK A NIV.2 Gilles Sallaets
20/10/2018 prov U9 A 10:00 K TERNESSE VV A NIV.3 K.SC MECHELEN A NIV.3-2 Cyril Lermusieau
20/10/2018 prov U9B 10:00 K TERNESSE VV B NIV.3 K.SC MECHELEN B NIV.2 Lars Taeymans
20/10/2018 gew u9 10:00 K TERNESSE VV C NIV.1 VC MORTSEL OG B NIV.1 Robbe Van Riet
           
27/10/2018 prov u11 9:30 K TERNESSE VV A NIV.3 YRKV MECHELEN B NIV.3 De Wasch Jeffrey
27/10/2018 gew u11 a 9:30 K TERNESSE VV B NIV.2 V.K. VALAARHOF NIV.2 Laurens De Bruyn
27/10/2018 gew u11b 11:15 K TERNESSE VV C NIV.1 V.K. SIMIKOS C NIV.1 Laurens De Bruyn
27/10/2018 prov U8A 10:00 K TERNESSE VV A NIV.2 KFC LINT A NIV.2 Siemen Veldeman
27/10/2018 prov U8B 10:00 K TERNESSE VV B NIV.2 KFC LINT B NIV.1 Olivier Somers
27/10/2018 gew U8C 10:00 K TERNESSE VV C NIV.2 OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG B NIV.2 jelle muraille
28/10/2018 prov u13 11:15 K TERNESSE VV A NIV.3 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE A NIV.2 Akram
28/10/2018 gew u13 9:30 K TERNESSE VV B NIV.2 FCO BEERSCHOT WILRIJK D NIV.3 Akram
28/10/2018 prov u12 9:30 K TERNESSE VV A NIV.3 K.SC MECHELEN A NIV.2 Arno Pascual
28/10/2018 gew u12 11:15 K TERNESSE VV B NIV.3 VERBR. BALEN A NIV.3 Nabil Labrayni
           
3/11/2018 gew u11 a 9:30 K TERNESSE VV B NIV.2 K. WIJNEGEM VC NIV.2 Gheffry Mutsaerts
3/11/2018 gew u11b 11:15 K TERNESSE VV C NIV.1 F.C. KONINGSHOF NIV.1 De Wasch Jeffrey
3/11/2018 gew u10 9:30 K TERNESSE VV B NIV.2 F.C. BELGICA NIV.2 Livio Renders
3/11/2018 prov U8A 10:00 K TERNESSE VV A NIV.2 KFC DUFFEL A NIV.2 Levy Maviluka
3/11/2018 prov U8B 10:00 K TERNESSE VV B NIV.2 KFC DUFFEL B NIV.1 Siemen Veldeman
3/11/2018 gew U8C 10:00 K TERNESSE VV C NIV.2 FC TURK SP. NIV.2 jelle muraille
4/11/2018 prov u12 9:30 K TERNESSE VV A NIV.3 KFC NIJLEN A NIV.3 Livio Renders
           
10/11/2018 prov u10 9:30 K TERNESSE VV A NIV.3 KFC NIJLEN A NIV.2 Christof Van Bouwel
10/11/2018 prov U9 A 10:00 K TERNESSE VV A NIV.3 R. CAPPELLEN FC A NIV.3 Wesley Pelgrims
10/11/2018 prov U9B 10:00 K TERNESSE VV B NIV.3 R. CAPPELLEN FC B NIV.3 Stef Bachot
10/11/2018 gew u9 10:00 K TERNESSE VV C NIV.1 K. WIJNEGEM VC NIV.1 Yorben Van Nuffelen
11/11/2018 gew u13 9:30 K TERNESSE VV B NIV.2 K. BERCHEM SP. 2004 C NIV.2 Jamie Caluwe
           
17/11/2018 prov u11 9:30 K TERNESSE VV A NIV.3 SK SGRAVENWEZEL-SCHILDE A NIV.3-2 Sofyane Maouhoub
17/11/2018 gew u11 a 9:30 K TERNESSE VV B NIV.2 FCO BEERSCHOT WILRIJK D NIV.2 Tarik Dahman
17/11/2018 gew u11b 11:15 K TERNESSE VV C NIV.1 SC CITY PIRATES ANTWERPEN D NIV.1 Tarik Dahman
17/11/2018 prov U8A 10:00 K TERNESSE VV A NIV.2 KSK WAVRIA A NIV.2 Levy Maviluka
17/11/2018 prov U8B 10:00 K TERNESSE VV B NIV.2 KSK WAVRIA B NIV.2 Dien Boudou
17/11/2018 gew U8C 10:00 K TERNESSE VV C NIV.2 K. BERCHEM SP. 2004 D NIV.2 jelle muraille
18/11/2018 prov u13 11;15 K TERNESSE VV A NIV.3 YRKV MECHELEN B NIV.3 Yannis Torfs
18/11/2018 gew u13 9:30 K TERNESSE VV B NIV.2 K. LYRA TSV C NIV.3-2 Arno Pascual
18/11/2018 prov u12 9:30 K TERNESSE VV A NIV.3 K.RC MECHELEN NIV.2 Nabil Labrayni
18/11/2018 gew u12 11:15 K TERNESSE VV B NIV.3 OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG A NIV.3 Jari Moons
           
24/11/2018 prov u10 9:30 K TERNESSE VV A NIV.3 YRKV MECHELEN B NIV.3 Dien Boudou
24/11/2018 gew u10 9:30 K TERNESSE VV B NIV.2 KFC SCHOTEN SK NIV.2 Gian Bruylants
24/11/2018 prov U9 A 10:00 K TERNESSE VV A NIV.3 K. BERCHEM SP. 2004 A NIV.3 dean Moons
24/11/2018 prov U9B 10:00 K TERNESSE VV B NIV.3 K. BERCHEM SP. 2004 B NIV.3 Lars Taeymans
24/11/2018 gew u9 10:00 K TERNESSE VV C NIV.1 VREMDE B NIV.1 Evert Veldeman
           
1/12/2018 prov u11 9:30 K TERNESSE VV A NIV.3 KVV OG VORSELAAR A NIV.3 Glady Enta
1/12/2018 gew u11 a 9:30 K TERNESSE VV B NIV.2 OLVAC A NIV.2 Marouane Haddouti
1/12/2018 gew u11b 11:15 K TERNESSE VV C NIV.1 CANTINCRODE B NIV.1 Jari Moons
1/12/2018 prov U8A 10:00 K TERNESSE VV A NIV.2 RVC HOBOKEN A NIV.2 Marouane Haddouti
1/12/2018 prov U8B 10:00 K TERNESSE VV B NIV.2 RVC HOBOKEN B NIV.1 Olivier Somers
1/12/2018 gew U8C 10:00 K TERNESSE VV C NIV.2 GROENENHOEK A NIV.2 jelle muraille
2/12/2018 prov u13 11;15 K TERNSSE VV A NIV.3 KFC DUFFEL A NIV.3 Dries Matthijs
2/12/2018 gew u13 9:30 K TERNESSE VV B NIV.2 KFC SCHOTEN SK NIV.2 Sofyane Maouhoub
2/12/2018 prov u12 9:30 K TERNESSE VV A NIV.3 KFC DUFFEL A NIV.3 Xander Achtergael
2/12/2018 gew u12 11:15 K TERNESSE VV B NIV.3 SV AARTSELAAR A NIV.3 Caluwe Jamie

 
Terug naar boven